Přijali jsme omluvu

Dne 8. 7. 2014 uveřejnil pan Daniel Rovný na svém soukromém Facebookovém profilu nepravdivou informaci o příkrmu HiPP Rajčata s bramborami a kuřecím masem. Nepravdivé informace, které se týkaly nesprávného srovnání českého a německého produktu se však brzy objasnily a panu Danielovi Rovnému děkujeme za omluvu.

"Děkuji společnosti Hipp za uvedení informací na pravou míru. 

Omlouvám se tímto společnosti Hipp za informace zveřejněné na mém soukromém facebookovém profilu o produktu Rajčata s bramborami a kuřecím masem. Výrobky Hipp od narození svého syna nakupuji a jsem s nimi od počátku spokojen, neboť chci pro své dítě stravu té nejlepší kvality. Vyjádření zveřejněné na mém facebookovém profilu vzniklo z toho důvodu, že jsem jako spotřebitel považoval oba produkty za shodné, a tudíž mne překvapily rozdíly uvedené na etiketách příkrmu zakoupeného v ČR a v Německu. Nevšiml jsem si, že oba výrobky mají odlišný EAN kód, tedy i recepturu a věkové složení. V popsaných údajích jsem se nebyl schopen zorientovat, a definované hodnoty jsem tak vyhodnotil jako znevýhodnění českého spotřebitele. Jsem opravdu rád, že společnost Hipp byla schopna a ochotna obratem toto nedorozumění vysvětlit. Mé vyjádření bylo určeno pouze úzkému okruhu přátel a rozhodně nebylo cíleno široké veřejnosti, já sám jsem ani žádné informace v této věci neposkytl médiím, a netušil jsem, k jak rozsáhlé reakci může dojít. Ve chvíli, kdy jsem dosah svého příspěvku zjistil, jsem sám zamezil dalšímu šíření.

Ještě jednou tedy děkuji společnosti Hipp za osvětlení situace a doufám, že i ostatní spotřebitelé, kteří se v údajích deklarovaných na etiketách dětských příkrmů nedokázali správně zorientovat, zůstanou nadále věrni značce Hipp."

Daniel Rovný