Menu

Ochrana proti slunci

Zkušenosti rodičů, kteří přípravek vyzkoušeli:

Reakce od Anke B. z Berlína:
Dobrý den, máme všichni citlivou pokožku hlavy, což způsobuje svědění a lupy, a to někdy vede  až ke krvácení pokožky od přílišného škrábání.
Nyní jsme vyzkoušeli Šampón HiPP a vida:  Všichni (já 43, dcera 19 a syn 11) jsme maximálně spokojeni –  šampón je velice jemný a nevysušuje pokožku! Přesto, že již dávno nejsme malé děti, Šampón HiPP má v naší koupelně stálé místo. Moc vám děkuji!

Reakce od Miriam V. z Heidelbergu:
Vážený pane/vážená paní, všimla jsem si vašeho výrobku v obchodě. Moji dceru, které je 18 měsíců, jsem dosud vždy koupala v čistém mandlovém oleji s mlékem, protože mám nějaké kožní problémy a bála jsem se, aby jimi dcera netrpěla také. Nyní vím, že vaše produkty jsou vynikající a poté, co jsem koupila šampon s přírodním výtažkem z BIO mandlí, jsem nadšená.

Reakce od Julie S. z Mnichova:
Vážení pracovníci týmu společnosti HiPP, ráda bych vám poděkovala za vaše produkty a vyjádřila pochvalu. Moje vlasy váš šampón milují a konečně vypadají skvěle, a moje tělo absolutně miluje pleťové mléko HiPP. Určitě vyzkouším i další produkty; složení je skutečně vynikající a je to něco, co se těžko shání. S pozdravem Julia S. z Mnichova
PS: Ohromně se mi líbí vůně sortimentu péče o pokožku HiPP. Bude někdy k dostání tělový sprej?

Toto by vás mohlo zajímat: