Menu

Proč si vybrat kosmetické produkty HiPP?

Miminka potřebují veškerou naši lásku a péči od prvního dne. Již po dlouhé generace se s plnou zodpovědností  a celým srdcem věnujeme péči o děti nejen v oblasti dětské výživy, ale i v oblasti dětské kosmetiky.

Celé generace se zabýváme speciálními potřebami těch nejcitlivějších spotřebitelů, a to miminek a batolat. Při této činnosti si neustále vyměňujeme zkušenosti s porodními asistentkami a dětskými lékaři.

Pokožka Vašeho miminka je pětkrát tenčí než pokožka dospělých, a proto potřebuje mimořádně jemnou péči. Nabízíme produkty péče o dětskou pokožku, které neobsahují  žádné nevhodné látky, a jsou proto mimořádně šetrné.

Jsou tak jemné, že jsme je pojmenovali „Babysanft“, tedy "dětsky hebké". Prakticky neustále  podrobujeme výrobky důkladným kontrolám; ostatně tak, jak jste u nás už zvyklí.

HiPP se vyznačuje vynikající kvalitou, zdravými a bezpečnými produkty a nejlepšími surovinami, jaké příroda dokáže poskytnout. I v našem sortimentu péče o dětskou pokožku máme vynikající přípravky, které splňují tyto požadavky, a jsme tedy přesvědčeni, že rodiče budou našim kosmetickým přípravkům z výše uvedených důvodů důvěřovat.

Toto by vás mohlo zajímat: