Šetrný a udržitelný rybolov

Ryby pro HiPP příkrmy lovíme šetrně, abychom nedrancovali oceán. Naše ryby splňují všechny certifikace MARINE STEWARDSHIP COUNCIL (MSC). MSC kontroluje tzv. udržitelný rybolov. V praxi to znamená ponechat v oceánu dostatek ryb daného druhu a nenarušovat tak ekosystém oceánu. Dále je důležité respektovat místa určená k rybolovu, a tím zajistit, aby si lidé, kteří jsou na něm závislí, mohli udržet živobytí.

V našich HiPP příkrmech používáme aljašskou tresku, tresku tmavou, štikozubce obecného, tresku obecnou, divokého lososa a platýse. Lovíme je na otevřeném moři a zpracováváme je bezprostředně po vylovení, abychom zajistili maximální čerstvost.  

Trvalá udržitelnost s cílem předat čistou a krásnou planetu i příštím generacím, je naším posláním. A tak v souladu s MSC bojujeme proti nadměrnému drancování oceánu a přispíváme k ochraně rybí populace.

Chcete-li se dozvídat pravidelně zajímavosti a praktické tipy ohledně mateřství a vývoje vašeho děťátka, přihlaste se k odběru Hipp novinek. Registrace zde.