Vyhledávání příkrmůriziko vzniku alergie


Rozšířené hledání

Jídlo a pití

V závislosti na individuálním stavu vývoje Vašeho dítěte nebudou od ukončeného 4. do ukončeného do 6. měsíce už  mléko nebo výživa stačit, protože v tomto věku Vaše miminko velmi rychle roste. Odborníci na výživu nyní doporučují rozšířit jídelníček přidáním zeleninových a masových jídel. Jakmile je miminku podávána pevná strava, je také důležité podávat kromě mateřského mléka a kojenecké výživy i další nápoje.

 • Co jsou Omega-3?

  Výzkumný ústav pro dětskou výživu doporučuje pro kojeneckou výživu zejména řepkový olej také z důvodu vysokého obsahu Omega-3 mastných kyselin.

  více ...
 • Správná výživa před spaním

  Pro snadné usínání a klidný celonoční spánek jsou také důležitá snadno stravitelná večerní jídla, která nasytí, ale nejsou těžká pro žaludek…

  více ...
 • Pije vaše miminko dostatečně?

  Plně kojené dítě nepotřebuje obvykle žádné dodatečné tekutiny. Čím pevnější stravu však vaše miminko dostává, tím důležitější je příjem nápojů.

  více ...
 • Sůl v příkrmech HiPP

  Kojenci a malé děti mají omezenou kapacitu ledvin, které se teprve vyvíjí, a znamená to, že nemohou snadno udržovat minerální a vodní hospodářství. V důsledku toho jejich příjem soli musí být přiměřený.

  více ...