HiPP pečuje o pokožku děťátka mimořádně šetrně - od narození. Je:

  • s obsahem přírodního BIO mandlového oleje
  •  BEZ zbytečné chemie
  •  9 z 10 českých porodnic používá kosmetiku HiPP* 

*Zdroj: interní data k 09/2022

Také vám vaše intuice napovídá, že čím přírodnější složení, tím ohleduplnější je kosmetika k citlivé pokožce vašeho miminka?

Máte pravdu! Proto i my v HiPP na to jdeme přírodní cestou. Základem naší kosmetiky pro miminka jsou blahodárné přírodní oleje, mezi nimiž vyniká svými vlastnostmi zejména vzácný BIO mandlový olej.

Přírodní oleje jsou totiž nabité prospěšnými nenasycenými mastnými kyselinami, vitamíny a minerály, které jemnou pokožku miminek intenzivně vyživují a zároveň ji nijak nezatěžují. Výborně se vstřebávají a umožňují pokožce dýchat.

Přírodní BIO mandlový olej

Přírodní BIO mandlový olej jemně zjemňuje a hydratuje, čímž chrání pokožku miminka před vysoušením a zanechává pleť nádherně vláčnou. Svým složením je velice blízký lidské pokožce a je tak ideální složkou extra jemných kosmetických přípravků.

Kosmetika BEZ zbytečné chemie

Pokožka miminka je 5x tenčí než pokožka dospělého. Látky, které naneseme na dětskou kůži, se vstřebávají téměř okamžitě a téměř beze zbytku. Proto jsme do produktů HiPP nedali nic, co by mohlo jemné pokožce miminka uškodit.

9 z 10 porodnic používá HiPP

Je pravděpodobné, že snáší-li kosmetiku ostatní novorozená miminka, bude ji dobře snášet i to vaše. Chcete-li mít jistotu, poraďte se s nemocničním personálem anebo si udělejte test snášenlivosti. Kosmetika HiPP je prověřena mnoha miminky.

Šetrně a hravě!

Značka HiPP představuje kosmetiku pro batolata HiPP ZOO, která je pro jemnou dětskou pokožku stejně bezpečná jako řada pro miminka, a to i v koncentraci „lektvaru“. Teď to hravě zvládnou i samy!

BEZ mikroplastů

Ochrana zdraví a životního prostředí je naší nejvyšší prioritou! Naše HiPP výrobky neobsahují zbytečnou chemii a jsou navíc zcela bez mikroplastů!