HiPP BIO COMBIOTIK® v plechové dóze

"Mléko je skvělé. Malému chutná a bříško je v pohodě. Ale kdyby byl i jiný obal než jen papírová krabice. To by bylo super."

 To je věta, kterou jsme od maminek slyšeli často. Proto jsme se rozhodli přání splnit a nově přinášíme váš oblíbený HiPP BIO COMBIOTIK® v praktické plechové dóze. 

Plechová dóza obsahuje samozřejmě stejně kvalitní kojenecké mléko, jako známá papírová krabice. Složení je zcela totožné. Má v sobě kromě PRAEBIOTIK® i unikátní přírodní PROBIOTIK®, který se přirozeně nachází i v mateřském mléce. Věříme totiž, že mateřské mléko je pro miminko to nejlepší. A proto – když přijde na složení – je naší věčnou inspirací.

Nic není blíže mateřskému mléku.


Výhody praktického obalu

  • Mléko se z plechové dózy snadno nabírá
  • Dóza má praktickou lištu na zarovnání dávky
  • Ve víčku je integrovaný držáček na lžičku, takže ji rodiče nemusí lovit ze dna plechovky

Plechovka je sice komfortnější, nicméně nemá při pravidelných nákupech nahradit balení papírové. Papírová krabice zůstává v obchodních regálech a je i nadále preferovaným favoritem HiPPu.  Tím hlavním důvodem je trvalá udržitelnost.  Papírové balení za sebou zanechává menší uhlíkovou stopu než to plechové. Pozitivní vztah k přírodě a trvalá udržitelnost je jedna z hlavních hodnot rodinné firmy HiPP. 

A když už se bavíme o udržitelnosti, i plechové balení lze třídit.

  • Plastové víčko do plastů
  • Plechová dóza do kovu
  • Papírový rukáv do papíru
  • Odrhovací ochranné víčko do směsného odpadu

Produkty v praktickém obalu

Počáteční mléčná kojenecká výživa
HiPP 1 BIO Combiotik® 800 g

Více info o produktu zde

Koupit na Benu.cz

 

Pokračovací mléčná kojenecká výživa
HiPP 2 BIO Combiotik® 800 g

Více info o produktu zde

Koupit na Benu.cz


Důležité upozornění: Kojení je nejvhodnější způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší; obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje ke zdravému vývoji, a posiluje imunitu dítěte. Výživu konzultujte s lékařem. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl vašeho dítěte. 

PROBIOTIK®: L.fermentum vyskytující se v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje probiotické kultury v individuální variabilitě a množství. PRAEBIOTIK®: Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy.

Dle zákona pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. HiPP je jediné pokračovací mléko s bioaktivním folátem Metafolin®. Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo.