BIO maso z organického chovu

BIO skot

Skot a telata žijí na domácích BIO  farmách. V ryze přírodním prostředí mají zvířata venku dostatek prostoru. Díky tomu jsou silná a odolná a  absolutně zdravá. Jakékoli pomocné výkrmové látky jsou přísně zakázány. Telata léčená pomocí léků jsou ze stáda vyloučena. Naše zvířata dostávají pouze BIO krmivo.

BIO vepři

Společnost HiPP používá pouze produkty ze zvířat s průkaznou evidencí dokonalého zdravotního stavu v průběhu celého jejich života. Velikost chlévů a výběhů, počet skupin zvířat – to vše se volí podle fyziologických potřeb vepřů. 

BIO drůbež

Z kuřete nedělá BIO kuře jen chov  v podmínkách vhodných pro daný druh v souladu s přírodou. Důležitou roli hraje také výživa: BIO kuřata ve společnosti HiPP dostávají BIO krmivo z přísně kontrolovaného zemědělství. Mají volný prostor pro pohyb, hrabání, popelení a další přirozené činnosti a jejich chovné podmínky neustále kontrolují veterináři. Krůty mohou také žít svým přirozeným způsobem venku s dostatkem prostoru k pohybu a jsou samozřejmě krmeny pouze BIO obilím.