Co jsou Omega-3 mastné kyseliny?

Co jsou Omega-3 mastné kyseliny?

Všichni víme, že  to  nejdůležitější ve zdravém vývoji kojence je láska a péče jeho rodičů. Pouze dítě, kterému se dostane láskyplné pozornosti a aktivní podpory v objevování jeho malého světa, bude schopné plně rozvinout svůj fyzický a psychický potenciál. Nicméně evidentní je ještě další věc: Významnou roli pro vývoj  hraje také správný přísun živin v rámci správné stravy.

Stále více pozornosti je v tomto ohledu přikládáno nenasyceným mastným kyselinám Omega-3. Jsou důležité pro vývoj mozkových a nervových buněk v dětství, protože v průběhu prvních dvou let dítěte mozek prochází mimořádným procesem růstu. Z toho důvodu je pravidelná konzumace Omega-3 mastných kyselin tak důležitá.

Omega-3 z BIO řepkového oleje jsou také obsaženy v zelenině a menu HiPP: Nyní můžete dodávat Vašemu miminku Omega-3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje prostřednictvím zeleniny a menu HiPP již od ukončeného 4. měsíce. Společnost HiPP znovu zdůrazňuje svoji vedoucí pozici v poskytování kojenecké stravy. BIO pokračovací mléčná kojenecká výživa od společnosti HiPP obsahuje také cenné Omega-3 mastné kyseliny z BIO ingrediencí. Tak si můžete být jista, že Vaše miminko dostane vše potřebné z příkrmu vytvořeného pro jeho specifickou věkovou skupinu.

Clasu Hipp o kvalitě potravin

Zeptali jsme se Clause Hippa:

Můžete zaručit BIO kvalitu i u řepkového oleje?

Ano, ovšem. Tak, jak to stojí v našem závazku o BIO potravinách, všechny složky našich výrobků mají tu nejlepší BIO kvalitu. A platí to rovněž o řepkovém oleji. Je to naše záruka, že nepoužíváme žádné genetické inženýrství, tak jak je to uvedeno v Nařízení o ekologickém zemědělství. Osobně si myslím, že geneticky modifikované suroviny by neměly přijít do žádné potraviny, natož pak do kojenecké stravy.

Za to ručím svým jménem.

O skleničkách s Omega-3:

HiPP Zelenina 

Hipp Menu