Kultovní sklenička HiPP slaví výročí

Dětské příkrmy HiPP jsou tu s námi již více než 60 let! Za tu dobu udělala společnost HiPP obrovský krok kupředu. Z původních dvou druhů zeleniny v plechovce, se velmi rychle změnila jak šíře nabídky, tak hlavně obal. 

Zlomový rok 1959

Georg Hipp přišel se změnou obalu pro dětské příkrmy. Kultovní sklenička HiPP, se kterou vyrostla generace dětí, byla revolucí ve světě kojenecké výživy, a je dodnes považována za nejpřirozenější obal. Skleničky jsou hygienické a díky víčkům vakuově uzavřené, chránící svůj obsah uvnitř.

Sortiment výrobků HiPP se pak nadále rozrůstal: Od šťáv až po zeleninové, ovocné, zeleninovo-masové a masové příkrmy, přes dětské dezerty k dětským menu a obilným ovocným kaším.

Do skleniček jsou zpracovávány pouze vybrané a pečlivě kontrolované BIO suroviny. Cesta ke špičkové kvalitě vede přes systém přísných kontrol - obsah každé skleničky musí projít až 260 kontrolami.

I dnes naleznete většinu našich výrobků v tom nejlepším a plně recyklovatelném obalu - v ikonické skleničce! Protože když jde o děti, na každé lžičce záleží.