Ryby pro HiPP příkrmy z udržitelného rybolovu

Ryby pro HiPP příkrmy lovíme šetrně tak, abychom nedrancovali oceán. HiPP ryby splňují všechny certifikace MARINE STEWARDSHIP COUNCIL (MSC). MSC kontroluje tzv. udržitelný rybolov. V praxi to znamená ponechat v oceánu dostatek ryb, respektovat místa určená k rybolovu a tím zajistit, aby lidé, kteří jsou závislí na rybolovu, mohli udržet živobytí.

"Ryby zpracováváme ještě na moři - aby je děti dostaly co nejčerstvější." 

V našich HiPP příkrmech používáme aljašskou tresku, štikozubce obecného, tresku obecnou, divokého lososa a platýse. Lovíme je na otevřeném moři a zpracováváme je bezprostředně po vylovení tak, abychom zajistili maximální čerstvost.  

Trvalá udržitelnost s cílem předat čistou a krásnou planetu i příštím generacím je naším posláním. A tak v souladu MSC bojujeme proti nadměrnému drancování oceánů a přispíváme k ochraně rybí populace.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Příkrmy HiPP jsou evidovány jako potravina pro zvláštní výživu.