MUDr. Kateřina Karolová

Dětská výživa od A do Z. Teoretická praxe a živá realita tak, jak ji vidí máma lékařka. O své zkušenosti se s vámi podělí pediatrička a zároveň maminka tří dětí MUDr. Kateřina Karolová. Vede svůj blog www.karolova.blog.idnes.cz, vydala vlastní knížku Já, doktor(in) a v roce 2018 zvítězila v anketě Žena roku.

Chci mít z dítěte vegetariána. Jde to?

Vegetariánství a veganství oslovuje stále více mladých lidí a také stále více čerstvých rodičů. Užitečné informace k tomuto typu stravování pro vás přehledně shrnula MUDr. Kateřina Karolová.

Kyselinu listovou? V naštěpené formě pro maminku i děťátko

Vliv kyseliny listové na zdraví je významný. Přesto se jí nemusí během některých životních etap tělu dostávat potřebné množství. K čemu je nezbytná a proč je dobré rozlišovat její formy?

Cpát se vitamíny? Proč?

Dětská výživa od A do Z. Teoretická praxe a živá realita tak, jak ji vidí máma lékařka. O své zkušenosti s vitamínem D se s vámi podělí pediatrička a zároveň maminka tří dětí MUDr. Kateřina Karolová.

Až budu máma, budu rozhodně kojit. Umělé mléko? To vůbec!

Kojení, určitě jen kojení a ne umělé mléko! Teoretická praxe a živá realita tak, jak ji vidí máma lékařka. O své zkušenosti se s vámi podělí maminka tří dětí MUDr. Kateřina Karolová.

Náhradní kojenecká výživa neboli formule. Jak se v nich vyznat?

Dětská výživa od A do Z. Teoretická praxe a živá realita, tak jak ji vidí máma lékařka. O své zkušenosti s náhradní kojeneckou výživou se s vámi podělí pediatrička a zároveň maminka tří dětí MUDr. Kateřina Karolová.

Je ve složení kojeneckých mlék rozdíl? To víte, že ano!

Dětská výživa od A do Z. Teoretická praxe a živá realita, tak jak ji vidí máma lékařka. O tom, jak se vyznat v kojeneckých mlécích vám prozradí pediatrička a zároveň maminka tří dětí MUDr. Kateřina Karolová.