Menu

Kosmetika Hipp je BEZ zbytečné chemie

Tenká pokožka novorozence znamená, že látky, které naneseme na dětskou kůži, se vstřebávají téměř okamžitě a téměř beze zbytku, a přecházejí tak do krevního oběhu dítěte. Právě z tohoto důvodu je třeba velké opatrnosti při výběru, aby se v kosmetických přípravcích neobjevovaly stopy toxických, konzervačních, syntetických, barvicích a parfémových komponentů.

Všechny přípravky dětské kosmetiky na našem trhu musí splňovat přísné normy. Jsou tedy bezpečné pro vaše děťátko. To však neznamená, že některé složky nemohou způsobovat u citlivé dětské pokožky alergickou reakci. Kontrolujte si proto na obale vždy přítomnost potenciálních alergenů. I v sortimentu „dětská kosmetika“ existují pořád velké rozdíly. Jen některé z nich respektují specifika jemné a citlivé dětské kůže.

Kosmetika HiPP je velmi šetrná, byla vyvinuta s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií od narození. Neobsahuje nic, co by mohlo jemné dětské pokožce uškodit.

Kosmetika bez chemie HiPP

Kosmetika HiPP je BEZ zbytečné chemie

Všechny přípravky dětské kosmetiky na našem trhu musí splňovat přísné normy. Jsou tedy bezpečné pro vaše děťátko. To však neznamená, že některé složky nemohou způsobovat  u citlivé dětské pokožky alergickou reakci. HiPP Babysanft se vyhýbá složkám, které citlivá dětská pokožka nemá ráda. A vy máte jistotu, že není nic lepšího pro pokožku vašeho dítěte.

Kosmetika Hipp je klinicky testována.

Produktová řada HiPP Babysanft je  klinicky testována na snášenlivost s pokožkou se sklonem k atopické dermatitidě podle vědeckých dermatologických norem. Vykazuje  vynikající kožní toleranci.

Dětská kosmetika bez chemie

Přípravky HiPP Babysanft naopak obsahují vzácný BIO mandlový olej. Přečtěte si o něm více ZDE.