Jsme tu pro vás od začátku těhotenství

V našem bezplatném BabyClubu jste středem našeho zájmu vy a vaše rodina! Budeme vás provázet těhotenstvím, porodem, … až společně zamáváme malým školáčkům. Těšte se na dárky, těhotenské a mateřské tipy a máme pro vás i slevy od exkluzivních partnerů.

Zaregistrujte se nyní

 Jste již členem? Přihlaste se nyní

 

Věříme, že výhody, které členství přináší potěší nejen vás, ale také vaše děťátko..

Zaregistrujte se nyní

Jste již členem? Přihlaste se nyní

Zaregistrujte se a vyhrajte uvítací balíček! V každém kalendářním měsíci bude vylosováno 10 z nově registrovaných členů klubu. Výherci budou informováni emailem. Co balíček obsahuje? HiPP dózu, skvělou na mléko i na křupky, látkovou plenku, klipy, lžičky v pouzdře i krásné dřevěné kousátko.

Zaregistrujte se nyní

Jste již členem? Přihlaste se nyní

Známe výherce za měsíc srpen! Vylosovali jsme 10 výherců, kterým budeme ve čtvrtek 7.9.2023 odesílat prostřednictvím České pošty uvítací balíček. Výherce budeme kontaktovat. Zkontrolujte si prosím své emailové schránky.

V termínu 27.6. - 15.8. máte jedinečnou možnost zapojit se do dalšího kola naší oblíbené fotosoutěže. Tentokrát se nese v duchu letních zážitků. Neváhejte a zapojte se. Naše odborná porota vybere pět fotografií, které odměníme produkty HiPP.

Zjistit víc


Výhody HiPP BabyClubu

Dárky za registraciDopisy rodičům

Budeme vás a vaše děťátko doprovázet prvními vzrušujícími měsíci, pěkně krůček po krůčku. Přinášíme cenné informace a šikovné tipy pro všechny klíčové okamžiky prvního roku vašeho miminka. 


TOP jména

Ukážeme Vám nejoblíbenější křestní jména pro děti registrované v HiPP BabyClubu za poslední 3 měsíce. Můžete se inspirovat. Aktualizace každý měsíc!


Dárek k registraci

Každý měsíc losujeme z nově registrovaných uživatelů 10 výherců našeho balíčku! Ten obsahuje dózu na mléko, kousátko, látkovou plenku, dva kolíčky, a dvě lžičky v pouzdře.  


E-book

Po registraci do našeho BabyClubu Vám automaticky přijde do emailu e-book "Zavádíme příkrmy" ke stažení s řadou užitečných rad a tipů, jak postupovat při zavádění příkrmů, vytvořený ve spolupráci s MUDr.Karolovou, dětskou pediatričkou. 


Fotosoutěž

Právě probíhá jarní kolo fotosoutěže. 

Pro více informací klikněte ZDE


Testování produktů

Vážení členové klubu! Čas od času Vás pozveme k testování nových nebo aktuálních produktů HiPP. O aktuálních testech vás budeme informovat na webu a zasláním newsletteru. Sledujte nás pravidelně!