Tekuté mlíčko rovnou ke krmení

To nejlepší pro děti, které nemohou být kojeny* v jedné lahvi nachystané rovnou ke krmení! S tekutým mlékem HiPP Combiotik® je cestování s miminkem, noční krmení i jeho hlídání hračka.


Vyslyšeli jsme přání vás, aktivních maminek, které jste volaly po zjednodušení přípravy mléka. Ať už doma, na výletech, dovolených, procházkách nebo při hlídání ratolesti babičkou či dědečkem. Uvědomujeme si, že správná příprava mléka může být venku či na cestách obtížná. Optimální teplota, poměr vody a mléka… a do toho malé hladové bříško, pro které je každá další vteřina delší a delší... 

...máme pro vás řešení!

Mlíčko v lahvi vezmete snadno všude s sebou. Vejde se do tašky, kabelky či organizéru a navíc na variantu pokračovacího mléka snadno nasadíte standardní savičku, na kterou je miminko zvyklé. Mléko tedy nemusíte ani přelévat do vlastní lahve! Před použitím stačí tekutou mléčnou výživu pouze protřepat, nasadit savičku a můžete ji vesele podávat. Bez ohřívání**. Stačí, aby mělo mlíčko pokojovou teplotu.

Pokračovací mléko HiPP Bio Combiotik v tekuté formě drží vysoké standardy kvality značky HiPP, na které jste zvyklí. Je v té nejvyšší BIO kvalitě, vysoce překračující legislativní požadavky EU. Složení je vyvážené a optimalizované dle věku dítěte. Navíc s obsahem prospěšných PRAEBIOTIK® (galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy).

Lze jim krmit tak často, jak miminko potřebuje. Přesně dle jeho potřeb. A co když dítě nevypije všechno? Nevadí! Lahvičku je možné uzavřít a mlíčko dopít, až se znovu přihlásí hlad o své slovo. V takovém případě ale musí být neohřáté mlíčko skladované už v lednici a spotřebované do 24 hodin od otevření.

Užijte si pohodu a komfort již hotového mléka s vědomím, že vaše děťátko stále dostává to nejlepší pro svůj růst a vývoj. Přehled produktů a více informací o HiPP tekutém mléku najdete zde.

Tekuté mlíčko HiPP Combiotik® - pro děti aktivních maminek.

Chcete-li se dozvídat pravidelně zajímavosti a praktické tipy ohledně mateřství a vývoje vašeho děťátka, přihlaste se k odběru HiPP novinek. Registrace zde.


*Kojení je nejvhodnější způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší; obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje ke zdravému vývoji, a posiluje imunitu dítěte. 

**Počáteční mléko podávejte – jako v případě každé kojenecké výživy – pouze po ohřátí.