Mámy mámám

Naše mámy umí své odborné profesní znalosti nebo i praktické životní zkušenosti výstižně a vtipně napsat a nabídnout je jako inspiraci pro ostatní. Začtěte se. Jestli hledáte, jak v některých situacích postupovat, rady od maminek – nebo i tatínků – dokážou přijít vhod. Bez ohledu na to, jestli jde o stravu, první zoubky, bolavé bříško nebo první vzdor.

MUDr. Michaela Štětinová

Důkladná ústní hygiena se nesmí zanedbat. Užitečné rady a tipy o zubní péči pro ty nejmenší pro vás připravujeme ve spolupráci s MUDr. Michaelou Štětinovou, zubní lékařkou a maminkou dvou dětí. Píše úspěšný blog www.zdravezubydetem.cz a organizuje kurzy péče o zoubky dětí, kde odpovídá rodičům na všechna PROČ a JAK.

Prohlédnout si články MUDr. Štětinové

MUDr. Michala Kněžková

MUDr. Michala Kněžková je dětská lékařka a v současné době především maminka, která si od lékařiny odskočila ke svým třem dcerám. Píše úspěšný blog www.mklife.cz a pořádá kurzy první pomoci. Maminky na nich učí, jak se vypořádat s rizikovými situacemi, které je mohou v mateřství potkat.

Prohlédnout si články MUDr. Kněžkové

MUDr. Kateřina Karolová

Dětská výživa od A do Z. Teoretická praxe a živá realita tak, jak ji vidí máma lékařka. O své zkušenosti se s vámi podělí pediatrička a zároveň maminka tří dětí MUDr. Kateřina Karolová. Vede svůj blog www.karolova.blog.idnes.cz, vydala vlastní knížku Já, doktor(in) a v roce 2018 zvítězila v anketě Žena roku.

Prohlédnout si články MUDr. Karolové