Aktuální zprávy a novinky ze světa HiPP

HiPP v "hlavní" roli ve filmu Matky

Břitká komedie o podobách a úskalích mateřství v Praze na počátku 21. století. Čtyři nejlepší kamarádky jsou elegantní, sebevědomé, chytré, užívají si, a probírají spolu chlapy, vztahy a sex. K tomu se ale taky starají o děti, nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Každá má svůj příběh, ale hlavně mají jedná druhou...

Ověřeno! 97% maminek doporučuje Combiotik.

Každé miminko občas trápí bolení bříška nebo jiné problémy se zažíváním. Cílem maminek je zařídit, aby žádné trápené nenastalo nebo bylo pouze minimální. Proto se 30 maminek přihlásilo do testování kojeneckého mléka s časopisem Maminka, aby ho podrobily zátěžové zkoušce. Naprostá většina maminek byla z mléka nadšená! Zjistit, jakou zkušenost mají maminky s HiPP Combiotik.

Jak dopadlo testování balzámu proti striím?

Třicet maminek mělo možnost vyzkoušet Mamasanft zpevňující balzám proti striím. Pomohl krém namáhané těhotenské pokožce? Jakou mají maminku zkušenost? Zjistit víc.

Akrylamid v dětských potravinách

Na začátku září 2019 zveřejnil časopis D-test výsledky vlastního měření množství látky akrylamid ve vybraných potravinách pro děti.

Německý ÖKO-TEST: V testu na obsah arsenu dosáhly nejlepších výsledků HiPP BIO rýžové oplatky.

Prestižní německá organizace ÖKO-TEST provedla testování 19 rýžových oplatků na přítomnost arzenu. Jsme hrdí, že jako nejlepší byly vyhodnoceny naše Hipp BIO rýžové oplatky.

HiPP BIO dětská výživa patří oficiálně k německému rodinnému stříbru

Značka HiPP je symbolem podnikání v souladu s ekologickou, ekonomickou a sociální udržitelností. Slogan "To nejlepší z přírody. To nejlepší pro přírodu" je pro nás závazkem, se kterým porovnáváme všechny naše kroky.