Proč HiPP příkrmy? Na každé lžičce záleží

V prvních 3 letech života záleží na kvalitě každé lžičky. Děti musí totiž strávit až 6x více ovoce, 2x více zeleniny a 3 – 5x více cereálií než dospělí.*

My v HiPPu to víme, a proto:

  • máme přísné BIO zásady,
  • o našich surovinách víme první poslední,
  • provádíme více než 260 kontrol kvality
  • za kvalitu ručí osobně majitel firmy - pan Stefan Hipp,
  • respektujeme přírodu a trvalá udržitelnost je naším posláním.
HiPP BIO zásady

HiPP BIO zásady pro vysokou kvalitu

Na kvalitu příkrmů HiPP se můžete spolehnout! Víme, že když jde o děti, na kvalitě záleží, a proto máme přísné BIO zásady.

Původ surovin HiPP

Jsme si jisti kvalitou každé suroviny, máme totiž její rodný list!

Takový rodný list vám odpoví na dotazy jako třeba odkud surovina pochází, jaké odrůdy pěstujeme, proč je v jídelníčku dítěte potřebná.

Poklad ve skleničce

Poklad ve skleničce

Pokud tedy přijmete za svou myšlenku, že vaše kvalita jako matky se neměří časem stráveným u plotny, zjistíte, že hotové příkrmy jsou jednoduše praktické – vždy po ruce, bez nutnosti skladování  v chladu, ve stálé kvalitě a široké škále chutí.

* V poměru k hmotnosti zkonzumují malé děti mnohem více potravin na jednotku tělesné hmotnosti než dospělý člověk. Více informací zde: http://www.buildhealthykids.com/genrequirements.html

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Příkrmy HiPP jsou evidovány jako potravina pro zvláštní výživu.