Skip to main content

Baby blog

Žena v úloze matky ví i to, co jiní nevědí. Ví, jak chutná strach a obavy o to nejcennější, co v životě má. Ví, jaké je to bezpodmínečně milovat a podle toho jednat. I proto mnohé mámy o svých zkušenostech píšou a rady a poznatky posouvají dále. Ať se setkáte s čímkoli, buďte si jistá, že v této situaci nejste sama.

Baby Talk

Příchod miminka, první zážitky po porodu, emoce a začátek nejkrásnější, ale zároveň nejnáročnější etapy života. Každá milující matka a otec jsou hrdiny tohoto příběhu. Nalaďte si podcast BabyTalk, který pro vás připravujeme ve spolupráci s dětskou lékařkou MUDr. Kateřinou Karolovou a gynekoložkou-porodníkem MUDr. Alexandrou Mamovou. Povídáme si o šestinedělí a o všem, co se odehrává za oponou prvních týdnů rodičovství.

Zjistit více

Mámy mámám

Naše mámy umí své odborné profesní znalosti nebo i praktické životní zkušenosti výstižně a vtipně napsat a nabídnout je jako inspiraci pro ostatní. Začtěte se. Jestli hledáte, jak v některých situacích postupovat, rady od maminek – nebo i tatínků – dokážou přijít vhod. Bez ohledu na to, jestli jde o stravu, první zoubky, bolavé bříško nebo první vzdor.

Zjistit více

Recenze a testování

Ikonické barevné logo s dávkou lásky ve čtyřech písmenkách. HiPP. Dlouholetá tradice a špičková kvalita našich výrobků je s námi už několik generací. Jejich hlavním posuzovatelem je přece spokojené bříško, zdravá pokožka a úsměv vaší ratolesti. Ať už přecházíte na umělé mléko, zavádíte příkrmy, nebo hledáte vhodnou kosmetiku – zkušenosti jiných umí být při rozhodování k nezaplacení.

Zjistit více

O udržitelnosti s nadhledem

Eko a bio. Tyto termíny naše mámy a babičky vůbec neznaly, ačkoli mnohé je po celý život pedantně dodržovaly. V jejich duchu vařili, podle nich uklízeli, s domácí kosmetikou dokázali zázraky. Dnes říkáme, že méně je více a udržitelnost je klíčem rozvoje. Začtěte se do článků, které vše objasní a inspirují vás k vlastním nápadům, jak zachovávat přírodu a planetu pro generace našich dětí.

Zjistit více