Dětská kosmetika HiPP šetrná k pokožce miminka i k přírodě


Šetrný k pokožce miminka, ověřeno maminkami i porodnicemi


BIO mandlový olej

Základem naší kosmetiky pro miminka jsou blahodárné přírodní oleje, mezi nimiž vyniká svými vlastnostmi zejména vzácný BIO mandlový olej.

Přírodní BIO mandlový olej je svým složením  velice blízký lidské pokožce a je tak ideální složkou extra jemných kosmetických přípravků. Dětskou pokožku zjemňuje a hydratuje, čímž chrání pokožku miminka před vysoušením a zanechává pleť nádherně vláčnou.

 

Přečtěte si více o tajemství přírodního mandlového oleje


BEZ zbytečné chemie

Všechny přípravky dětské kosmetiky na našem trhu musí splňovat přísné normy a měly by tak být pro miminka bezpečné. Přesto se však v některých přípravcích vyskytují i látky, na které citlivější dětský organismus může reagovat podrážděním či alergickou reakcí. 

Jaké látky to jsou a které kosmetické přípravky jej mohou obsahovat? Prostudujte si složení nejčastěji používaných značek. 

 

Přečtěte si více o složení kosmetických přípravků

 


BEZ mikroplastů

Ochrana zdraví a životního prostředí je naší nejvyšší prioritou! Naše HiPP výrobky neobsahují zbytečnou chemii a jsou navíc zcela bez mikroplastů! Kosmetické výrobky HiPP jsou opatřené tímto označením, které deklaruje, že neobsahují žádné mikroplasty. Ani v pevné ani tekuté formě!


Děkujeme, že společně s námi pečujete nejenom o vaše nejmenší, ale i o naši přírodu a budoucnost našich dětí!

 

Přečtěte si více o mikroplastech


Mohlo by Vás zajímat

 

 

HiPP Vlhčené ubrousky Natural

V našem portfoliu produktů HiPP můžete najít novou řadu vlhčených ubrousků HiPP Natural! Jsou vyrobené ze směsi přírodních vláken, biologicky rozložitelné, a bez mikroplastů! 

  Více informací 

 

 

 

 

 HiPP ZOO- nejen  šetrná, ale i hravá!

Kosmetika pro batolata HiPP ZOO, je pro jemnou dětskou pokožku stejně bezpečná jako řada pro miminka, a to i v koncentraci „lektvaru“. Navíc je teď umývání bude bavit!

Více informací 

Za co si maminky dětskou kosmetiku HiPP pochvalují?