HiPP BIO dětská výživa patří oficiálně k německému rodinnému stříbru

Jsme moc rádi, že společnost HiPP zvítězila v kategorii "Nejvýznamnější značka" v rámci žebříčku 50 nejcennějších německých značek, který zveřejnila agentura Millward Brown a WPP. HiPP je rodinná firma s více jak 90letou historií specializovaná na dětskou výživu, která založila tradici BIO farmaření v Německu.

Proč je HiPP nejvýznamnější německou značkou?

  • Patříme k největším zpracovatelům ekologických surovin na světe a své produkty dodáváme do desítek zemí.
  • Od roku 1999 přinášíme BIO výrobky té nejvyšší kvality maminkám a dětem v České republice.
  • Přestože svůj sortiment rozšiřujeme, zůstává věrní svému původnímu poslání - produkci BIO dětské výživy z ekologických surovin a průběžné inovaci receptur a technologií.

Značka HiPP je symbolem podnikání v souladu s ekologickou, ekonomickou a sociální udržitelností. Slogan "To nejlepší z přírody. To nejlepší pro přírodu" je pro nás závazkem, se kterým porovnáváme všechny naše kroky. Vy si tak můžete být jistí, že svým dětem dáváte jen to nejlepší, a to v BIO kvalitě, které předčí nařízení EU o ekologickém zemědělství.

Jak se posuzovaly německé značky v žebříčku?

Nejcennější německé značky jsou analyzovány kombinací finančních ukazatelů a průzkumu u německých spotřebitelů. Hodnocení nejvýznamnějších světových značek zveřejňuje WPP a Kantar Millward Brown na základě metodiky BrandZ od roku 2006.

Více na: http://www.millwardbrown.com/brandz/top-german-brands/2018