Péče o dětskou pokožku

Jemný krém pro vyváženou pokožku

Miminka potřebují veškerou naši lásku a péči již od prvního dne. Projevte jim svoji lásku správnou volbou dětských přípravků pro péči o dětskou pokožku. Pleťové mléko HiPP chrání pokožku vašeho miminka před vnějšími vlivy a pomáhá jí vyvinout si vlastní zdravou ochranu.

Kdy a jak často mám mléko používat?

Na obličej a ruce můžete  krém používat několikrát denně. Po koupeli použijte na celé tělo. Pleťové mléko HiPP se snadno používá, rychle se vstřebává a jemné dětské pokožce vrací vlhkost.

Pro intenzivnější péči o pokožku a pro části těla, které jsou častěji vystaveny vlivům okolí  jako jsou ruce a obličej, je Pleťový krém HiPP ta správná volba. Rychle se vstřebává a podporuje stabilní rovnováhu pokožky.

Kdy potřebuje moje miminko speciální péči o pokožku?

Pokožka miminka potřebuje speciální péči v zimě, kdy je vzduch studený nebo uvnitř vytopených místností a samozřejmě po koupání. Pleťový krém HiPP má mimořádně bohatý obsah a chrání pokožku před vysycháním. Při studeném počasí tento krém také spolehlivě chrání pokožku před podrážděním  způsobeným chladem. Rychle se vstřebává a pokožku přirozeně chrání.