Co znamená BIO kvalita mléka?

Děti, které nejsou kojeny nebo jsou kojeny pouze částečně, potřebují vybranou výživu, která je vytvořena po vzoru mateřského mléka. Organismus kojence je ještě velmi citlivý. Proto je složení výživy jasně stanoveno zákonem. Základem je kravské mléko, které dodává vápník a cenné bílkoviny. Pro společnost HiPP je důležité, abychom používali produkty, které jsou co nejvíce přírodní a abychom jako základní surovinu pro naši BIO mléčnou výživu používali pouze přísně kontrolované BIO mléko.

Více než 40 let zkušeností

HiPP BIO mléčnou výživu vyvíjeli specialisté na mléčnou kojeneckou výživu více než 40 let na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Používáním BIO produktů při výběru surovin pro výrobu mléčné kojenecké výživy značně převyšujeme požadavky zákona.

Greenpeace hodnocení: Doporučeno

Potvrzeno Greenpeace: V nákupním průvodci „Mléko pro děti – potraviny bez genetické modifikace“ dostala  mléčná výživa od společnosti HiPP v BIO kvalitě jako jediná z největších obchodních značek mléčné výživy hodnocení „doporučeno“. Pěstování geneticky modifikovaných rostlin (také jako krmivo) je podle nařízení EU o ekologickém zemědělství zcela jasně zakázáno. Společnost HiPP je  přesvědčena, že nejlepší  formou je ekologické pěstitelství, a to je s genetickými modifikacemi neslučitelné. Roky našich zkušeností se zpracováním ekologických surovin zaručují tu nejlepší BIO kvalitu mléka. Více než 600 kontrol každé výrobní šarže znamená nejvyšší možnou bezpečnost pro Vaše děti.

HiPP BIO pečeť

HiPP BIO pečeť znamená mimořádnou BIO kvalitu, za kterou osobně ručí Stefan Hipp. Zaručuje nejvyšší parametry a převyšuje i požadavky EU na ekologické zemědělství. Kromě toho při výběru surovin značně přesahujeme přísné požadavky zákona na výrobu mléčné výživy.