Proč zvolit BIO kvalitu od HiPPu?

Proč zvolit BIO kvalitu od HiPPu?

Při kontrole kvality jsme přísní a důslední. Používáme ty nejvyspělejší technologie a laboratorní testy. HiPP standardy kvality v mnoha ohledech převyšují zákonné BIO normy EU pro Ekologické zemědělství. V laboratoři jsme tak důkladní, že umíme detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu.

  • Ovoce i zeleninu necháváme pozvolna zrát tak dlouho, jak je potřeba, abychom dosáhli ideální šťavnatosti a perfektní chuti. 

  • Nepoužíváme pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva.

  • Půda pro pěstování ovoce a zeleniny je důsledně kontrolována.

  • Chov drůbeže i dobytka probíhá na loukách a pastvinách, kde mají zvířata přístup k vodě, k čerstvé potravě a dostatek prostoru pro život.

  • Z masa zpracováváme vždy a pouze čistou svalovinu.

  • Kvalita našich příkrmů v mnoha ohledech převyšuje standardy EU pro Ekologické zemědělství.

Rozhodli jsme se pro cestu poctivého zemědělství, za kterou sice stojí více námahy a více práce, ale s nákupem našich produktů si můžete být na 100 % jisti, že svému dítěti podáváte stravu té nejvyšší kvality. Protože víme, že když jde o děti, na kvalitě záleží.

Sklo je jedním z nejlépe recyklovatelných materiálů

Zodpovědnost, trvalá udržitelnost a ekologický přístup – pilíře, na nichž v současnosti staví většina výrobců i spotřebitelů. Společnost HiPP není výjimkou.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Příkrmy HiPP jsou evidovány jako potravina pro zvláštní výživu.