MUDr. Michaela Štětinová

Důkladná ústní hygiena se nesmí zanedbat. Užitečné rady a tipy o zubní péči pro ty nejmenší pro vás připravujeme ve spolupráci s MUDr. Michaelou Štětinovou, zubní lékařkou a maminkou dvou dětí. Píše úspěšný blog www.zdravezubydetem.cz a organizuje kurzy péče o zoubky dětí, kde odpovídá rodičům na všechna PROČ a JAK.

Kdy se mohou objevit první zuby a jak miminku ulevit od bolesti?

První zoubek může z dásní vykouknout náhle a bezbolestně, ale stejně tak může miminko a maminku pořádně potrápit. Užitečné rady a tipy jsme připravili ve spolupráci s MUDr. Michaelou Štětinovou.

Zákroky doporučené pro ženy v těhotenství a při kojení

Péče o zuby a dásně se nesmí zanedbat během těhotenství ani po příchodu miminka na svět. Zdravé zuby a dásně maminky jsou ale velmi důležité – ovlivňují i zdraví miminek. Přečtěte si více.

Péče o zoubky od narození do tří let

Máte doma miminko a hledáte informace, jak pečovat o jeho zoubky? Kdy je nutné zuby začít čistit? Jakým kartáčkem? Pak jste tu správně, pojďme se společně podívat na všechno, s čím se můžete potkat.

Zubní hygiena v těhotenství a při kojení

Důkladná ústní hygiena se nesmí zanedbat ani v těhotenství. Užitečné rady a tipy jsme připravili ve spolupráci s MUDr. Michaelou Štětinovou, zubní lékařkou a maminkou dvou dětí.