Co je výživa s hydrolyzovanou, na malé kousky naštěpenou, bílkovinou?

Mléčná bílkovina může být rozhodujícím faktorem pro vznik alergií. Výživa s naštěpenou bílkovinou může být šetrná pro citlivý imunitní systém kojence, organismus kojence vnímá tuto bílkovinu jako méně cizí.

Běžná HA výživa
Běžná HA výživa se štěpí jen částečně
HiPP HA výživa štěpí bílkoviny v mléce speciálním procesem.
Počáteční kojenecká výživa HiPP HA Combiotik se mimořádně silně štěpí a ultrafiltruje

Bílkoviny v kojenecké výživě HiPP HA Combiotik se mimořádně silně štěpí a ultrafiltrují. 

Mateřské mléko podporuje zdravou střevní mikroflóru, která chrání proti alergiím.

Zdá se, že kromě mléčné bílkoviny hraje v boji proti alergiím důležitou roli také střevní mikroflóra dítěte. Studie prokázaly, že složení střevní mikroflóry se u alergických a nealergických dětí značně liší.

Střevní mikroflóra dětí s alergiemi obsahuje obvykle více nežádoucích bakterií, zatímco množství prospěšných bakterií mléčného kvašení je nižší než u dětí bez alergie. Proto se zdá, že zdravá střevní mikroflóra vycházející z modelu kojených dětí má rozhodující vliv na předcházení alergiím.

Kojenecká výživa HiPP HA Combiotik: Inspirovaná mateřským mlékem

Mléčná kojenecká výživa HiPP HA2 Combiotik se inspiruje mateřským mlékem. 

  • PRAEBIOTIK® - Galaktooligosacharidy GOS z laktózy. Laktóza je hlavním sacharidem mateřského mléka. Složky GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.
  • PROBIOTIK® - Mléčné kultury L. fermentum, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.
  • Metafolin®3: Zdroj folátu – inspirovaný mateřským mlékem.
  • *Vitamíny C & D: podporují správnou funkci imunitního systému.

     
     
     
 *Obsahuje vitamíny C, D, ALA a DHA jako všechna pokračovací mléka dle požadavků legislativy. 3Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediné pokračovací mléko s bioaktivním folátem Metafolin®.