Co je výživa s hydrolyzovanou, na malé kousky naštěpenou, bílkovinou?

Mléčná bílkovina může být rozhodujícím faktorem pro vznik alergií. Výživa s naštěpenou bílkovinou může být šetrná pro citlivý imunitní systém kojence, organismus kojence vnímá tuto bílkovinu jako méně cizí.

Bílkoviny v kojenecké výživě HiPP HA Combiotik se mimořádně silně štěpí a ultrafiltrují. 

Mateřské mléko podporuje zdravou střevní mikroflóru, která chrání proti alergiím.

Zdá se, že kromě mléčné bílkoviny hraje v boji proti alergiím důležitou roli také střevní mikroflóra dítěte. Studie prokázaly, že složení střevní mikroflóry se u alergických a nealergických dětí značně liší.

Střevní mikroflóra dětí s alergiemi obsahuje obvykle více nežádoucích bakterií, zatímco množství prospěšných bakterií mléčného kvašení je nižší než u dětí bez alergie. Proto se zdá, že zdravá střevní mikroflóra vycházející z modelu kojených dětí má rozhodující vliv na předcházení alergiím.

Kojenecká výživa HiPP HA Combiotik: Inspirovaná mateřským mlékem

Mléčná kojenecká výživa HiPP HA2 Combiotik se inspiruje mateřským mlékem. 

  • PRAEBIOTIK® - Galaktooligosacharidy GOS z laktózy. Laktóza je hlavním sacharidem mateřského mléka. Složky GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.
  • PROBIOTIK® - Mléčné kultury L. fermentum, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.
  • Metafolin®3: Zdroj folátu – inspirovaný mateřským mlékem.
  • *Vitamíny C & D: podporují správnou funkci imunitního systému.

     
     
     
 *Obsahuje vitamíny C, D, ALA a DHA jako všechna pokračovací mléka dle požadavků legislativy. 3Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediné pokračovací mléko s bioaktivním folátem Metafolin®.