BIO kvalita HiPP

HiPP BIO kvalita

Společnost HiPP začala s BIO farmařením již v roce 1956, tedy před vice než 60 lety. Společnost se stala průkopníkem BIO farmaření, a zatímco BIO se stává fenoménem posledních let, pro HiPP jsou striktní BIO pravidla naprostou samozřejmostí už desítky let.

BIO produkty dodává společnosti HiPP více než 6 000 ekologických farem. Díky ekologickému obdělávání je 15 000 hektarů půdy a spodních vod ročně ušetřeno od aplikace 4 000 tun umělých hnojiv a 5 000 kg pesticidů.

Co ale  přesně znamená ekologické a biologické zemědělství? Kolika laboratorními kontrolami musí jedna sklenička produktu HiPP projít, než se dostane na regál v prodejně? Vše se dozvíte v této části.

Proč jsme se vydali cestou BIO

Velká většina z nás si v dnešní době uvědomuje důležitost kvalitní a hodnotné stravy, zejména pak s ohledem na tu nejcitlivější skupinu – kojence a malé děti. Proč tedy jít cestou BIO?

HiPP BIO pečeť

Společnost HiPP má vlastní pečeť biokvality

Desítky let zkušeností s ekologickým zemědělstvím, dobrými životními podmínkami zvířat, ale také s výzkumem a ochranou druhů pro zachování biologické rozmanitosti.