Eko a bio. Tyto termíny naše mámy a babičky vůbec neznaly, ačkoli mnohé je po celý život pedantně dodržovaly. V jejich duchu vařili, podle nich uklízeli, s domácí kosmetikou dokázali zázraky. Dnes říkáme, že méně je více a udržitelnost je klíčem rozvoje. Začtěte se do článků, které vše objasní a inspirují vás k vlastním nápadům, jak zachovávat přírodu a planetu pro generace našich dětí.

Jak ušetřit za energie: chytré tipy přímo pro rodiče

Jak ušetřit za energie je pořád otázka za milion. Triky, jak při provozu domácnosti šetřit spotřebu energií a pomáhat klimatu i planetě, pro vás zpracovala novinářka a marketérka Michaela Švestková Červená.

Přečíst článek

Půda živí planetu, pomáhá klimatu a můžete ji aktivně tvořit

Ekologické zemědělství staví zdravou půdu na první místo. Novinářka a marketérka Michaela Švestková Červená vám prozradí proč. Víte třeba, že půda je přirozený filtr vody? A víte, že kompostováním se podílíte na její tvorbě?

Přečíst článek

Srozumitelně o klimatu a udržitelnosti: pojmy, ať je konečně pochopíte

Čím více se o klimatu mluví, tím více pojmů přibývá. A není snadné se v nich vyznat. Abyste je pochopili a byli o krok vpřed, začtěte se do článku Michaely Švestkové Červené.

Přečíst článek

I já jsem pokročila a udělala 7 udržitelných kroků

Inspirujte se udržitelnými kroky, které ve svém životě aplikuje novinářka a marketérka Micheala Švestková Červená. I ona touží pro své děti zachovat čistou planetu.

Přečíst článek