Skip to main content

Sjednoťte svou vůni a upevněte vzájemné pouto

Novorozené miminko má velmi citlivý a zranitelný čich. Svoji maminku sice ještě dobře nevidí, ale pozná ji bezpečně podle její vůně - znamená pro něj bezpečí a klid. Odložte proto svoji silně parfemovanou kosmetiku pro dospělé a použijte společně se svým miminkem šetrnou kosmetiku HiPP vhodnou od narození. Sjednocení vůně mezi vámi pomůže upevnit vzájemné pouto.

I pokožka maminky si zaslouží tu nejlepší péči

Kvalitní kosmetika HiPP je dermatologicky testovaná, vhodná pro každou – i tu nejcitlivější pokožku. Ať už potřebujete zklidnit podrážděnou pokožku po holení nebo jen dodat hydrataci suchým rukám.

TIPY jak využít HiPP kosmetiku i pro sebe

#TIP 1

Zkuste se namazat po depilaci/holení HiPP Tělovým mlékem pro suchou pokožku. Díky panthenolu krásně ošetří a zregeneruje vaši podrážděnou pokožku na nohou. Také ji do hloubky hydratuje. Navíc pokud používáte depilační vosk, tělové mléko vám pomůže odstranit zbytky vosků z nohou. Navíc obsahuje přírodní BIO mandlový olej.

#TIP 2

HiPP krém na obličej a tělo jemně pečuje o citlivou pokožku a spolehlivě ji chrání. Použijte krém jako krém na ruce, máte-li je věčně vysušené. Díky panthenolu a přírodnímu BIO mandlovému oleji vaše ruce do hloubky vyživí a dlouhodobě hydratuje. Navíc se krásně rychle vstřebává.

#TIP 3

Pleťový olej použijte ještě ve sprše na vlhkou pokožku. Olej se tak lépe vstřebá a zanechá pleť dlouhodobě vláčnou a hydratovanou. Nebo přidejte pár kapek do koupele a už se nebudete muset mazat ničím jiným… Přírodní BIO mandlový olej je zároveň skvělým pomocníkem pro odstranění zbytků make-upu nebo pro vyživení suchých konečků vlasů.

Kosmetiku HiPP najdete v těchto obchodech

Přečtěte si více...

 

Životní styl, který svědčí vaší pokožce

Do svěžího vzhledu pokožky je třeba něco investovat. Jak na správnou a účinnou péči?

Zjistit více

 

Účinky mandlového oleje na lidskou pokožku

Zázračné účinky mandlového oleje znali již ve starověké Asii a antickém Řecku. Vyzkoušejte ho i vy.

Zjistit více

 

Jak si vybrat kosmetiku – víte, co nemá obsahovat?

Kosmetika určená pro miminka je výbornou volbou i pro nás – již dospělé ženy.

Zjistit více